//Materiały budowlane

Decydując się na budowę domu, bądź jego remont, dużo zależy od zastosowania odpowiednich materiałów budowlanych. Dzięki wysokojakościowym produktom konieczność odnawiania budynku będzie znacznie rzadsza. W naszym sklepie, znajdziecie Państwo wszystko czego trzeba. Ogromny wybór styropianu, który pozwoli w skuteczny sposób ocieplić dom. Jest to jeden z ważniejszych etapów wykończeniowych. Pozwala on zachować zarówno ciepło we wnętrzu zimą, jak i chłód podczas lata. Nie należy jednak zapominać o tynku cienkowarstwowym do elewacji, które również zagościły na w naszym sklepie. Niezależnie od tego, czy jest to baza mineralna, akrylowa czy silikonowa, jej zadanie, to zabezpieczenie warstwy styropianu oraz stworzenie możliwości pod malowanie domu. Bowiem… Na materiałach budowlanych znamy się, jak nikt inny! Jeśli nie wierzysz, przekonaj się sam! A odpowiedź na to, jak powinien wyglądać Twój dom z pewnością znajdziesz w produktach, które widnieją w naszej ofercie i są dostępne na wyciągnięcie ręki – zapraszamy!

 • Cegła z Fugą

  1,000.00
  KAMIEŃ DEKORACYJNY Płytka dekoracyjna z w systemie bez fugowym. Dzięki konstrukcji płytki imitującej cegły w łatwy i szybki sposób można ułożyć wzór wyglądem przypominający ścianę ceglaną. Płytki cegłopodobne to doskonałe rozwiązanie do aranżacji salonów, przedpokoju czy "kuchni w starym stylu". Okładzina doda charakteru wnętrzu montowana na całej powierzchni ściany lub jako element dekoracyjny stanowiący jedynie mały akcent. Oferowana cegła dekoracyjna może być stosowana we wnętrzach jak również jako element elewacji zewnętrznej budynku. Jeśli szukasz firmy specjalizującej się w czyszczeniu elewacji oraz innych powierzchni, koniecznie sprawdź ofertę usług firmy Akmar
 • Profile do kanałów wentylacyjnych to niezbędne elementy w każdej instalacji wentylacyjnej. Używane są do łączenia kanałów prostokątnych - dzięki nim cała konstrukcja jest stabilna, a instalacja może działać niezawodnie przez wiele lat dzięki mocnym łączeniom. Miejsce mocowania to końcówka kanału oraz kształtki. Profile zawierają specjalne uszczelnienie wykonane z trwałej i odpornej masy uszczelniającej, która pełni rolę ochrony przeciw korozji oraz gwarantuje doskonałą przyczepność produktu do podłoża.

  Oferujemy wysokiej jakości profile do kanałów wentylacyjnych o następujących parametrach:

  • materiał: blacha ocynkowana, kwasoodporna, aluminiowa,
  • wymiary: 20 mm, 30 mm lub 40 mm (dobierane indywidualnie do wymiarów budowanego kanału oraz ciśnienia w przewodzie wentylacyjnym),
  • długość: 3 m lub 5 m (istnieje możliwość przecięcia profili do transportu),
  • dopuszczalne temperatury pracy: od -30 stopni do +140 stopni Celsjusza.

  Kupując produkt w naszym sklepie, otrzymasz najwyższą jakość oraz gwarancję szybkiej dostawy. W razie pytań dotyczących produktów lub zamówień, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać produkt do potrzeb firmy.

  Uwaga: podana cena dotyczy produktu sprzedawanego na sztuki, istnieje jednak możliwość zamówienia większych ilości i negocjacji ceny. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać szczegóły oferty.

 • Najlepszy sposób na ocieplenie mieszkania, to zainwestowanie w odpowiednie produkty budowlane. W tym przypadku dobrze jest skorzystać ze sprawdzonych materiałów. Chcemy zatem polecić państwu styropian do fasad Kabex Fasada λ 40. Płyty te mogą być gładkie bądź kropkowane. Do ich produkcji stosuje się metodę spieniania polistyrenu. Tak przygotowanym styropianem można z łatwością wykonać ocieplenie oraz izolację cieplną fasad. Standardowe wymiary płyt to: 1000mm x 50mm x 10 mm (długość, szerokość,grubość). Najwyższej jakości styropian jest na wyciągnięcie Twojej ręki!  
  λD Współczynnik przewodzenia ciepła W/(mK) ≤ 0,040
  Kształt krawędzi prostokątny / frezowany
  Wymiary 1000 x 500mmmax wym.: 4000 x 1200mm
  Zdolności samogaśnięcia SAMOGASNĄCY
  Klasa reakcji na ogień E
  Poziom wytrzymałości na zginanie (kPa) BS 100 (≥100)
  Wytrzymałość na rozciąganie siłą prostopadłą do powierzchni czołowych (kPa) TR 100 (≥ 100)
 • Chcąc przeprowadzić remont domu, trzeba zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy. Podstawowym materiałem budowlanym okazuje się tynk cienkowarstwowy. Polecanym przez nas produktem jest Kabex Silion. Składa się on z gotowej masy, wykonanej na spoiwie, pochodzącym z żywic silikonowych. Dodatkiem do całości są środki hydrofobowe, w których występuje także murowane kruszywo oraz różne domieszki, jakimi można ulepszyć wewnętrzne zbrojenia. Tynki te nadają się zarówno do nowo powstających budynków, jak i tych istniejących.