//Garaż

Garaż zwykle kojarzy się z dość „brudnym miejscem” bo właśnie tam przechowuje się najróżniejszego rodzaju sprzęt, nie mówiąc już o większych pojazdach, ale… Czy faktycznie tak musi być? Nie do końca. Jest wiele sposobów na to, aby garaż utrzymać w czystości. Jednym z nich jest zakup myjki ciśnieniowej Karcher. Dość wygodna opcja, zwłaszcza w sytuacji, kiedy nadchodzi potrzeba szybkiego pozbycia się brudu np. z samochodu, bądź innych akcesoriów znajdujących się w garażu. Dzięki temu, użytkownik nie musi odwiedzać myjni, bo ma ją pod ręką i w dodatku zajmuje niewiele miejsca. Kolejna sprawa, to zadbanie o czystość własnych rąk, bądź pozbycie się „na szybko” tłustych zabrudzeń i smarów. Tutaj niezbędnym produktem jest oczywiście czyściwo papierowe Tork – znana na całym świecie marka, słynie z najlepszej jakości produktów, które wykorzystywane są do codziennego użytku. My, jako sklep, dajemy Państwu dostęp ogrom możliwości, z których wystarczy jedynie skorzystać. A czy to zrobisz, zależy już tylko od Ciebie – zapraszamy!

  • Bramy garażowe Hormann to nie zwyczajny kawałek stali zasłaniający wejście do Twojego garażu. To zdecydowanie coś więcej. Dzięki możliwości wyboru rodzaju pod względem wyglądu (drewno lub stal) oraz działania (bramy segmentowe, uchylne i rolowane) to nieodzowna część Twojej przestrzeni znacznie ułatwiająca codzienne życie. Co więcej, Hormann to przede wszystkim wysoka jakość, a więc bezpieczeństwo i gwarancja trwałości. Nasze bramy garażowe spełniają swoją rolę w wielu miejscach i sytuacjach. Sprawdziły się między innymi na osiedlu budowlanym dysponującym apartamentami od dewelopera firmy WW. Investment Wiśniewscy sprzedającej nowe mieszkania. Ząbki - to miasto, w którym deweloper od lat buduje swoje mieszkania. Stanowią jego niezbędny element funkcjonalny, ale również idealnie wpasowują się w elegancki, zadbany styl całego osiedla. Z myślą o jeszcze większym komforcie, wraz z samymi bramami garażowymi oddajemy w Państwa ręce wyjątkowo pomocne napędy do tychże bram. Największą ich zaletą jest niezwykle wygodna obsługa za pomocą nadajnika radiowego. Dzięki temu po powrocie do domu jesteś w stanie zamknąć bramę wciąż przebywając w aucie. Komfort, piękno, funkcjonalność, niezawodność… czego chcieć więcej?
  • Chcąc zachować czystość w mieszkaniu, ogrodzie czy nawet w garażu, trzeba pomyśleć o właściwym sprzęcie. Jednym z nich, może okazać się myjka wysokociśnieniowa K2 Compact firmy Karcher. Dzięki temu urządzeniu, możesz całkowicie zapomnieć o wysiłku. Wyczyścić bez problemu meble, taras czy nawet garaż. Dodatkowo, czyszczenie myjką pozwala zaoszczędzić ogrom czasu. Urządzenie zostało również wyposażone w T-Racer T 50. Jest to dodatkowa szczotka, która pozwala wyczyścić większą powierzchnię. Myjka jest bardzo łatwa w obsłudze i nie zajmuje dużo miejsca – przekonaj się sam!

    Myjki wysokociśnieniowe Karcher dostarcza firma:

  • Najlepsze do zachowywania czystości są urządzenia mobilne. Jednym z nich może okazać się myjka wysokociśnieniowa K5 Compact. Sprawdza się doskonale podczas czyszczenia różnego typu powierzchni. Urządzenie zostało wyposażone w 8m wąż, lancę i dyszę rotacyjną. Myjka jest mobilna i można i dzięki temu łatwo ją przenosić. Doskonale radzi sobie z meblami ogrodowymi, bądź z wyposażeniem garażowym. Urządzenie to charakteryzuje się prostą obsługą i nie zajmuje dużo miejsca. Idealne na każdą okazję – dostępne od zaraz!

  • Najwyższej klasy urządzenie – myjka wysokociśnieniowa K7. Charakteryzuje się mocną konstrukcją i jest niezawodna w działaniu. Myjkę tę wyposażono w silnik chłodzony wodą i w całkiem nowy pistolet Full Control Plus. Urządzenie jest przeznaczone do czyszczenia powierzchni w domu, tarasu oraz mebli ogrodowych.  Dzięki niemu, wszystkie, wrażliwe powierzchnie są  bezpieczne. Urządzenie to, nie zabiera dużo miejsca i można je wszędzie zabrać ze sobą. Takiej okazji nie możesz przegapić – zapraszamy do naszego sklepu!
  • przyczepa towarowa wynajem
    Przyczepy towarowe a małej ładowności. Idealne do przewożenia niewielkich ładunków. Do dyspozycji klientów dostępne są różne modele przyczep od lawet przez standardowe przyczepy jedno i dwuosiowe po przyczepy specjalne, przeznaczone do przewozu motocykli i quadów.Zapraszamy do skorzystania z usługi  wynajmu przyczep w Olsztynie.
  • Ramka do rejestracji samochodu. Umożliwia montaż rejestracji o standardowych wymiarach. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i materiałom z jakich została wykonana ramka do tablicy rejestracyjnej doskonale spełni swoja funkcję jak również podkreśli walory estetyczne samochodu.