• Każdy właściciel mieszkania, chce aby jego miejsce było godne uwagi. W takich sytuacjach, warto podążać za najnowszymi trendami. Niezwykle istotną rolę, w całym domu ogrywają oczywiście drzwi Gerda. Bardzo solidnym wyborem, mogą okazać się tutaj drzwi Gerda WX10 STANDARD. Mają one prosty wzór i pasują idealnie do nowoczesnych wnętrz. Opierają się na stalowym korpusie, zaś wierzchnia warstwa składa się z wymiennych okładzin panelowych. W zależności od potrzeb, możliwe jest także dobranie innych kolorów.
  • Markiza Malta

    1,789.00
    Posiadacze dużych, przestrzennych tarasów, na pewno szukają rozwiązań, które pozwolą im nieco przysłonić taki teren w słoneczne dni. Najlepszym rozwiązaniem, w tym przypadku okazują się markizy. Jest to niezawodna ochrona przed słońcem, która opiera się na solidnej konstrukcji. Polecanym przez nas produktem jest markiza Malta. Wspaniale przysłania niewielkie tarasy lub balkony. Kompaktowa konstrukcja i wygodny uchwyt sprawiają, że jest bardzo wygodna w obsłudze. Dodatkowo, markiza ta ma uniwersalny wzór i kolory, więc bez problemu wpasowuje się w każde otoczenie.
  • Mieszkanie, czy dom to miejsca, do których powinno wpadać światło dzienne. Dzięki temu, zachowywana jest świeżość we wnętrzach. Aby móc osiągnąć upragniony ideał, warto skupić się nad wyborem odpowiednich okien. Obecnie, bardzo popularne są okna PCV ALUPLAST. Mają one szeroką ramę, zewnętrzne uszczelnienie i mocną konstrukcję. Dzięki dużym wymiarom, do pomieszczeń wpada duża ilość światła. Tego typu okna stosuje się zazwyczaj w nowoczesnych aranżacjach, w połączeniu zresztą kompozycji, tworzą wspaniałe, wizualne efekty.
  • Światło dzienne w nadmiarze, może być czasami uciążliwe. W takich sytuacjach, najlepiej jest zakupić do własnego mieszkania odpowiednie rolety. Bardzo dobrym rozwiązaniem są klasyczne, w kasecie, które pozwalają przejąć kontrolę nad wpadającym do wnętrza światłem. Polecanym przez nas produktem jest roleta, wykonana z tkaniny BAHAMA. Tworzą ją naprzemienne pasy – przezroczyste i ciemne. Takim sposobem, można z łatwością wyregulować stopień nasłonecznienia w pomieszczeniu. Nie ma również problemu, by całkowicie zwinąć roletę. Polecana firmą montująca rolety Kraków firma: Wimarol.
  • Oryginalne akcesoria do mieszkań są dziś bardzo częstym wyborem wśród kupujących. Bardzo ważnym elementem okazują się zasłony na okna. To właśnie one mają ograniczyć nadmiar światła, jaki wpada do domu. Czy zastawialiście się kiedyś nad zakupem bambusowych żaluzji? Jeśli nie, wszystko może się zmienić! Z tej okazji, chcemy zaprezentować Państwu żaluzje poziome Bambus CLASSIC, które zostały wykonane z listwy bambusowego drewna. Prezentują się bardzo elegancko i pasują do każdego rodzaju wnętrz. Łap okazję i ciesz się pięknymi żaluzjami!