//Czystość

Zadbaj o swoją podłogę!

Chcąc w pełni zadbać o swoje mieszkanie, warto skupić się na czymś, co pozwoli zachować je w czystości. Lśniące powierzchnie, to dziś priorytet. Aby móc je zachować, dobrze jest wyposażyć się w odkurzacz parowy. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które opiera się na sile ssania i technologii czyszczenia parą wodną. Dodatkowo, potrafi całkowicie rozpuścić bakterie, roztocza a nawet początki pleśni. Takie rozwiązanie jest o wiele zdrowsze, od tradycyjnego odkurzacza.

Lśniące okna w kilka chwil!

A jak to jest z oknami? To właśnie one stanowią odwieczny problem każdej Pani domu. Jednak my… Nawet na coś takiego, mamy prostą odpowiedź – myjki do okien Karcher! Tego rodzaju urządzenie, działa bezprzewodowo i jest niezwykle proste w obsłudze. Opiera się ono również, na systemie czyszczenia parą wodną. Działa to oczywiście na plus, bo nawet najgorsze zabrudzenia znikają w mgnieniu oka. Nasz sklep jest wyposażony w jeszcze więcej takich akcesoriów. Twoim zadaniem, jest jedynie się z nimi zapoznać. Być może wybierzesz coś dla siebie. Nie zwlekaj i zapoznaj się, już dziś z naszą ofertą – zapraszamy!

 • Razem z tą myjką, będziesz mógł poradzić sobie z najbardziej zabrudzonymi oknami. Przeznaczona jest do cichej i szybkiej pracy.  Myjka ta, jest bardzo lekka, co przekłada się na duży komfort. Bardzo łatwo można też opróżnić zbiornik na brudną wodę. W ten sposób, możliwe jest uzyskanie wysokiej higieny podczas pracy. W wyposażeniu podstawowym znaleźć można: wąską ssawkę, środek czyszczący do okien, spryskiwacz, pad z mikrofibry, baterię litowo-jonową, ładowarkę. Myjka ta, może być Twoja już dziś – odwiedź nasz sklep, zapraszamy!
 • Promocja!

  Karcher Myjka do okien WV 2 + KV 4

  1,499.00

  Brudne okna, dla wielu Pań domu stanowią ogromne wyzwanie. Jednak nie musi tak być zawsze. Doskonałym rozwiązaniem na takie problemy może okazać się myjka do okien WV2 + KV. Urządzenie to bardzo wygodne i lekkie. Co więcej, samo użytkowanie jest bardzo przyjemne i nie powoduje nadmiernego hałasu. Myjkę wyposażono także, w dodatkowy pad wibrujący, który jest niesamowitym ułatwieniem podczas czyszczenia okien. Z łatwością nawilża szyby, czego efektem jest zmiękczenie brudu, jaki na etapie końcowym usuwa myjka WV.

 • Czy Twoim odwiecznym problemem są brudne okna? Jeśli tak, mamy na to idealne rozwiązanie! Przedstawiamy Państwu niezawodną myjkę do okien WVP 10! Razem z nią, będziecie w stanie w mgnieniu oka poradzić sobie z najbardziej zabrudzonymi szybami. Urządzenie zostało wyposażone  w pojemnik na brudną wodę, dzięki czemu zachowywana jest higiena na najwyższym poziomie. Ogromnym ułatwieniem, jest też wyświetlacz LED, na którym widać dokładny stan naładowania myjki. Na wyposażenie WVP 10 składają się: ładowarka, rozpylacz, ściereczka z mikrofibry. Po więcej produktów tego typu zapraszamy do naszego sklepu!
 • Promocja!

  Odkurzacz parowy SV 7 Karcher

  1,399.00
  Obecnie, sprzątanie domu może być o wiele przyjemniejsze, jeśli ma się do tego odpowiedni sprzęt. Bardzo lubiane stały się ostatnio odkurzacze parowe firmy Karcher. Urządzenia te, opierają się na odsysaniu pary wraz z brudem. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie i nie wymaga stosowania chemii. Co ciekawsze… Wszystkie, czyszczone powierzchnie wyglądają bardzo estetycznie, bo nie powstają zacieki. Ogromną wygodę stanowi także  dodatkowy zbiornik na wodę, który można uzupełniać podczas pracy. SV7 stwarza również możliwość, do odkurzania na sucho (bezworkowo). Sprzęt ten, jest dostępny od zaraz – zapraszamy!
 • Czyszczenie parowe, to dziś jedna z najczęściej stosowanych technologii podczas sprzątania. Odkurzacz parowy jest o wiele lepszy, niż tradycyjny. Pozwala on usunąć najtrudniejsze zabrudzenia i nie trzeba przy tym używać żadnych środków chemicznych. Nie pojawiają się także zacieki z wody podczas sprzątania. SV7 ma również dodatkowy zbiornik na wodę, który można uzupełniać bez konieczności przerywania pracy. Wykorzystuje się go także, do pracy na sucho. Urządzenie działa, na bezworkowym filtrze wodnym, który pozwala zebrać minimalne ilości wody z powierzchni. Jeśli jesteś fanem takich rozwiązań, ten odkurzacz jest właśnie dla Ciebie!

 • Spośród najbardziej wygodnych rozwiązań, jakie wykorzystuje się do sprzątania w domu, czy w biurze… Warto zastanowić się nad odpowiednim sprzętem. Polecanym przez nas produktem jest odkurzacz parowy Ariete 4146 X Vapore Deluxe. Technologia parowa, to samo zdrowie, bo usuwa wszystkie, bakterie, wirusy i pleśń. To ekonomiczne urządzenie, pozwala zaoszczędzić ogrom czasu i pieniędzy. Ariete jest bardzo wygodne w obsłudze i nie stanowi żadnych ograniczeń ruchowych. Wszystko to dzięki długiemu kablowi zasilającemu. Odmień swoją codzienność i wybierz coś dla siebie! Używaj odkurzacza parowego, a chemia do dezynfekcji już nigdy nie będzie Ci potrzebna. Sprzątaj bez używania chemikaliów!
 • Pracując w fabrykach, przemyśle czy warsztatach, na pewno na co dzień, ma się do czynienia z różnego typu zabrudzeniami. W niektórych sytuacjach, jest to problematyczne a zwłaszcza jeśli w pobliżu nie ma wody ani detergentu. Na takie właśnie okazje powstał wspaniały produkt – czyściwo papierowe Tork, nasączone. Radzi sobie ono doskonale nawet z trudnymi zabrudzeniami. Można nim błyskawicznie wyczyścić zarówno powierzchnie jak i dłonie. Dozowanie jest bardzo łatwe i przyjemne. Całość znajduje się w poręcznym wiaderku, które można wygodnie przenosić.